Rootsi keele õpe

Rootsi keele õppimisest on huvitatud paljud. Ometi ei julge kõik otsa lahti teha ega valida sobivat keeltekooli või keelekursust. Rootsi keele keskus on õpingute alustamiseks parim koht! Tule Tartusse tasuta proovitundi ja näed, kas suudad välja hääldada rootsi keele häälikud ja moodustada esimesi vajalikumaid fraase, kas Sulle sobib õpetaja või kuidas võiks välja näha Sinule loodud keelekursus. Kas kohtume klassiruumis või Skype'is? Kui oled juba enesekindluse saavutanud, võid jätkata kas Rootsi keele keskuses või mõnes suuremas keeltekoolis.

UUDIS:
2020. aasta kevadsemestril on võimalus õppida rootsi keelt järgmistes ajavahemikes: K kl 13:30-17 , kui tuleb kokku piisav arv huvilisi. Tunnid võivad toimuda kaks korda nädalas (2*1,5 tundi ) või kord nädalas (1*1,5 tundi). Tunnid toimuvad esialgu Norra keele keskuse ruumides Karlova linnaosas.

Kirjuta või helista meile ning arutame, millised võiksid olla sobivad variandid just Sinu või teie sõpruskonna, kolleegide või ettevõtte jaoks.
 1. Üks võimalus  käia kokkulepitud aegadel tunnis (vt. hindu altpoolt). 
 2. Teine võimalus on korraldada mõnepäevane intensiivõppelaager. Laagri kohta loe lähemalt siit.
 3. Samuti võib laagri korraldada reisina. Vastavalt kokkuleppele õpime päeva või paar intensiivselt rootsi keelt ning suundume ühepäevasele laevareisile Stockholmi. Keelereisi kohta loe lähemalt siit.  

Akadeemilise tunni (45 min) hinnad 1 inimese kohta*
:
 • Individuaalõpe - 21 EUR/ak.h
 • 2 inimest - 11 EUR/ak.h
 • 3 inimest - 8  EUR/ak.h
 • 4 inimest - 7  EUR/ak.h
 • 5 inimest - 6  EUR/ak.h
 • 6 inimest - 5,5  EUR/ak.h
 • 7 inimest - 5  EUR/ak.h
 • 8 inimest - 4,5 EUR/ak.h
 • 9-15 inimest - 4 EUR/ak.h
* Hind kehtib ka siis, kui õppegruppi kuuluv inimene puudub, aga kokku lepitud tund teistega toimub. 

Rivstart õpikud: osta saab meie kaudu.

Meie õpetaja Ruth Laidmets on õpetanud rootsi keelt teatud vahedega juba 1996. aasta sügisest saadik - nii täiskasvanutele kui gümnaasiumis. Tal on Tartu Ülikooli 4-aastane bakalaureusekraad (cum laude) rootsi filoloogias (mh. täienduskursused Linköpingi ülikooli, Trondheimi ülikooli, Islandi ülikooli, Lundi ülikooli ja suvekursuste näol), teadusmagistri kraad (4+2 MA) skandinavistikas ning õpetajakoolituse kutsetunnistus Tartu Ülikoolist. Loe lähemalt õpetaja kohta.